Ишке орноштуруу
И.Раззаков атн. КМТУ
ВШМ
Ишке орноштуруу
Магистранттардын топтору боюнча иштеген жерлери
№
Группа
Аты жөнү
Иштеген жери
Кызматы
1.
АТПм-1-18
Болотов Бекзат Нурланбекович
ЖАК “Кока-Кола Бишкек Боттлерс”
Өндүрүш линиясынын оператору 2.
ИВТм-1-18
Соловов Александр Викторович
“Солтек” ЖЧК
Башкы программист
3.
ИСТм-2-18
Назаров Давлет Кадырбекович
“НУР Телеком” АОК
Контролдоо жана отчеттуулукту талдоо бөлүмүнүн адиси 4.
Лгм-1-18
Рябченко Вячеслав Вадимович
“Альянс Алтын” ЖЧК
5.
МАШм-1-18
Бакыт уулу Саламат
“Борусан Макина Кыргызстан” ЖЧК
Механик
6.
ССМм-1-18
Токтогулов Бексултан Рыскулович
КР Өкмөтүнө караштуу Экологиялык жана техникалык коопсуздук боюнча мамлекеттик инспекциясынын Талас облустар аралык дирекциясы Катчы
7.
ССМ-2-18
Орозбаков Болот Доктурбаевич
“ДилНур КейДжи” ЖЧК
Тамак-аш коопсуздугу боюнча менеджер 8.
ТПППЖПм-1-18
Осмонова Наргиза Таалайдиновна
"Үй-бүлөлүк салттар" ЖЧКсы Быштак бышыргыч 9.
ТПППРСм-1-18
Абылкасымова Таалайкул Сынчыбековна
Ветеринардык диагностика жана экспертиза борборунун Түндүк аймагы боюнча химиялык токсикология бөлүмү Биолог
10.
ТТм-1-18
Токтобаевой Гулизе Сайырбековне
"Электр станциялары" ААК Бишкек шаарындагы ЖЭБ Аппаратчик ХВО ЭС
11.
ТТПм-1-18
Акматбеков Мирслан
КК ПСК “Варкентин” ЖЧК
Устат
12.
ЭЭм-1-18 (С)
Исаева Бермет Исаевна
"Түндүк электр" ААК ЭВМ Оператору
13.
ЭЭм-2-18 (РЗ)
Есипова Юлия Александровна
"Электр станциялары" ААК Бишкек шаарындагы ЖЭБ 3-категориядагы AиСИ ЭС оңдоо жана техникалык тейлөө боюнча электр монтеру 14.
ЭЭм-4-18 (ЭМ)
Канатбеков Аскар Канатбекович
ЧЖЧЭТИ Инженер 1-категория сл. Бишкек участкасынын сызыктары 15.
ЭЭм-5-18 (ЭС)
Болот кызы Райхан
ЧЖЧЭТИ
2-категориядагы техник Ала-Арчинский гр. PS 16.
АТПм-1-19
Эшимкулов Жаныбек Алмасбекович
ААК “Дастан”
Инженер-конструктор
17.
ИБм-1-19
Шамшиев Адилет Улукбекович
ААК “Кыргызтелеком”
Техникалык колдоо инженери 18.
ИВТм-1-19
Токенов Арген Алымкулович
“Ярос Групп” ЖЧК
Программист
19.
ИСТм-2-19
Сагынбаев Сыдыгалы Эсенбаевич
“ООБА” ЖЧК
Долбоорлордун менеджери
20.
ИТПм-1-19
Торопчин Василий Алексеевич
“Аспект” ЖЧК
Бизнес-консультант, бэкенд-иштеп чыгуучу
21.
МАШм-1-19
Макенова Айчолпон Бактыяровна
ЖАК “Кумтор Голд Компани”
ЗИФ техникалык тейлөө бөлүмүнүн стажеру
22.
МЕНм-1-19
Суютбеков Азамат Адылбекович
“Adver Print” ЖЧК
Өндүрүш башчысынын орун басары 23.
МЕНм-1-19
Плотникова Ольга Валерьевна
ААК “Дос-Кредобанк”
Банктын Башкармалыгынын Төрагасынын кеңешчиси 24.
ПИм-1-19
Кубатбекова Нурайым Кубатбековна
ААК “Халык Банк Кыргызстан”
IT кызматтарын колдоо департаментинин Банк тутумдарын колдоо бөлүмүнүн инженери 25.
ПМИм-1-19
Мирбек кызы Айдай
Бишкек филиалы ААК “МАНАС” Эл аралык аэропорту
Техник СИТиС
26.
ССМм-1-19
Жукушев Торобай Кубанычбекович
КРП алдындагы Экологиялык жана техникалык коопсуздук боюнча мамлекеттик инспекциянын метрологиялык көзөмөлдөө бөлүмү Башкы инспектор
27.
ТПППЖПм-1-19
Зыков Илья
“Кыргызобщепит” ЖЧК
Технолог
28.
УТСм-1-19
Бурлакова Алена Сергеевна
“САБЕ” ЖЧК
Инженер-программист
29.
ЭЭм-1-19 (С)
Сариев Арген Нурланович
ЧЖЧЭТИ Аба линиясынын кызматынын электр монтёру 30.
СМСм-1-19
Абдыжапаров Султан Мирланович
АОК “НУР Телеком”
Телемаркетинг тобунун башкы адиси
И.Раззаков атн. КМТУ ВШМ Ишке орноштуруу
Магистранттардын топтору боюнча иштеген жерлери
№ | Группа | Аты жөнү | Иштеген жери | Кызматы |
1. | АТПм-1-18 | Болотов Бекзат Нурланбекович | ЖАК “Кока-Кола Бишкек Боттлерс” | Өндүрүш линиясынын оператору |
2. | ИВТм-1-18 | Соловов Александр Викторович | “Солтек” ЖЧК | Башкы программист |
3. | ИСТм-2-18 | Назаров Давлет Кадырбекович | “НУР Телеком” АОК | Контролдоо жана отчеттуулукту талдоо бөлүмүнүн адиси |
4. | Лгм-1-18 | Рябченко Вячеслав Вадимович | “Альянс Алтын” ЖЧК |
|
5. | МАШм-1-18 | Бакыт уулу Саламат | “Борусан Макина Кыргызстан” ЖЧК | Механик |
6. | ССМм-1-18 | Токтогулов Бексултан Рыскулович | КР Өкмөтүнө караштуу Экологиялык жана техникалык коопсуздук боюнча мамлекеттик инспекциясынын Талас облустар аралык дирекциясы | Катчы |
7. | ССМ-2-18 | Орозбаков Болот Доктурбаевич | “ДилНур КейДжи” ЖЧК | Тамак-аш коопсуздугу боюнча менеджер |
8. | ТПППЖПм-1-18 | Осмонова Наргиза Таалайдиновна | "Үй-бүлөлүк салттар" ЖЧКсы | Быштак бышыргыч |
9. | ТПППРСм-1-18 | Абылкасымова Таалайкул Сынчыбековна | Ветеринардык диагностика жана экспертиза борборунун Түндүк аймагы боюнча химиялык токсикология бөлүмү | Биолог |
10. | ТТм-1-18 | Токтобаевой Гулизе Сайырбековне | "Электр станциялары" ААК Бишкек шаарындагы ЖЭБ | Аппаратчик ХВО ЭС |
11. | ТТПм-1-18 | Акматбеков Мирслан | КК ПСК “Варкентин” ЖЧК | Устат |
12. | ЭЭм-1-18 (С) | Исаева Бермет Исаевна | "Түндүк электр" ААК | ЭВМ Оператору |
13. | ЭЭм-2-18 (РЗ) | Есипова Юлия Александровна | "Электр станциялары" ААК Бишкек шаарындагы ЖЭБ | 3-категориядагы AиСИ ЭС оңдоо жана техникалык тейлөө боюнча электр монтеру |
14. | ЭЭм-4-18 (ЭМ) | Канатбеков Аскар Канатбекович | ЧЖЧЭТИ | Инженер 1-категория сл. Бишкек участкасынын сызыктары |
15. | ЭЭм-5-18 (ЭС) | Болот кызы Райхан | ЧЖЧЭТИ | 2-категориядагы техник Ала-Арчинский гр. PS |
16. | АТПм-1-19 | Эшимкулов Жаныбек Алмасбекович | ААК “Дастан” | Инженер-конструктор |
17. | ИБм-1-19 | Шамшиев Адилет Улукбекович | ААК “Кыргызтелеком” | Техникалык колдоо инженери |
18. | ИВТм-1-19 | Токенов Арген Алымкулович | “Ярос Групп” ЖЧК | Программист |
19. | ИСТм-2-19 | Сагынбаев Сыдыгалы Эсенбаевич | “ООБА” ЖЧК | Долбоорлордун менеджери |
20. | ИТПм-1-19 | Торопчин Василий Алексеевич | “Аспект” ЖЧК | Бизнес-консультант, бэкенд-иштеп чыгуучу |
21. | МАШм-1-19 | Макенова Айчолпон Бактыяровна | ЖАК “Кумтор Голд Компани” | ЗИФ техникалык тейлөө бөлүмүнүн стажеру |
22. | МЕНм-1-19 | Суютбеков Азамат Адылбекович | “Adver Print” ЖЧК | Өндүрүш башчысынын орун басары |
23. | МЕНм-1-19 | Плотникова Ольга Валерьевна | ААК “Дос-Кредобанк” | Банктын Башкармалыгынын Төрагасынын кеңешчиси |
24. | ПИм-1-19 | Кубатбекова Нурайым Кубатбековна | ААК “Халык Банк Кыргызстан” | IT кызматтарын колдоо департаментинин Банк тутумдарын колдоо бөлүмүнүн инженери |
25. | ПМИм-1-19 | Мирбек кызы Айдай | Бишкек филиалы ААК “МАНАС” Эл аралык аэропорту | Техник СИТиС |
26. | ССМм-1-19 | Жукушев Торобай Кубанычбекович | КРП алдындагы Экологиялык жана техникалык коопсуздук боюнча мамлекеттик инспекциянын метрологиялык көзөмөлдөө бөлүмү | Башкы инспектор |
27. | ТПППЖПм-1-19 | Зыков Илья | “Кыргызобщепит” ЖЧК | Технолог |
28. | УТСм-1-19 | Бурлакова Алена Сергеевна | “САБЕ” ЖЧК | Инженер-программист |
29. | ЭЭм-1-19 (С) | Сариев Арген Нурланович | ЧЖЧЭТИ | Аба линиясынын кызматынын электр монтёру |
30. | СМСм-1-19 | Абдыжапаров Султан Мирланович | АОК “НУР Телеком” | Телемаркетинг тобунун башкы адиси |